Zoek tickets

Covid safe information

  • Customers are required to bring and wear masks.
  • Visitors are requested to keep distance in lines and vehicles. And the number of visitors is limited to reduce crowds.
  • Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.
  • All areas that visitors touch are frequently cleaned.
  • Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.
  • You must bring a valid COVID pass proving that you are fully vaccinated or that you have recovered from COVID-19

Waarom bij ons bestellen?

  • 100% veilig betalingssysteem

  • Betaal in euro

  • Meer dan 3,5 miljoen verkochte tickets

Vergelijkbare tickets

Vergelijkbare categorieën

Asterix Park®

4.2 (6)
Vanaf € 79,40
Breng een onvergetelijke dag door in het Asterixpark buiten Parijs. Het Asterixpark is een attractiepark voor het hele gezin, met attracties voor zowel kinderen als volwassenen. Het Asterixpark is gebaseerd op de beroemde stripfiguur Astérix® en zijn avonturen.

In het Asterixpark Parijs vindt u attracties, paardenmolens, renbanen, achtbanen, ritjes en shows zodat u zeker kunt zijn van een prachtige dag met uw vrienden en het hele gezin!

Belangrijke Informatie :
- Duur: 11 uur.
- Kinderen: 3 tot 11 jaar.
- Overnachting, maaltijden en drank zijn NIET inbegrepen in de prijs.
- Asterix Park Paris tour begint en eindigt bij PARIScityVISION, 2 Rue Des Pyramides, 75001 Paris.

Ticket categorieën

Volwassene (12+)
Kind (3-11)
Zuigeling (0-2): gratis

Openingstijden

- De tour begint dagelijks om 8.15u in april - augustus. In september en oktober begint de tour om 8.15u zaterdag en zondag.
Bestel nu

Fantastisch: 4.2 – 6 Recensies

Bestel

maa, 30 mei 2022

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Openingstijden

Routebeschrijving

Asterix Park®

Adres
Gelieve ten laatste 30 minuten voor het vertrek op het volgende adres te zijn: PARISCityVISION 2 Rue Des Pyramides 75001 Paris.

×

Helpdesk

070 891 26 05 070 891 26 05

Hulp nodig? Wij helpen u graag!