Zoek tickets

Waarom bij ons bestellen?

Tickets naar Parijs

Welkom bij Parijstickets.nl, de website waar je alle hoogtepunten van de stad Parijs kunt vinden. Reserveer nu tickets voor Moulin Rouge of Lido de Paris. Koop gemakkelijk en veilig kaarten voor de Eiffeltoren, een rondleiding door het Louvre, een cruise over de Seine of een bezoek aan het Versailles Kasteel. Wij hebben het allemaal!

  • Meer dan 3,5 miljoen verkochte tickets

    4000+ producten in 30 landen

  • 100% veilig betalingssysteem

    U kunt zich 100% veilig, terwijl de aankoop op onze site

  • Betaal in Euro

    U betaalt in Euro's zonder verborgen kosten

Vergelijkbare tickets

Vergelijkbare categorieën

Asterix Park®

4.2 (6)
Vanaf € 72,70
Breng een onvergetelijke dag door in het Asterixpark buiten Parijs. Het Asterixpark is een attractiepark voor het hele gezin, met attracties voor zowel kinderen als volwassenen. Het Asterixpark is gebaseerd op de beroemde stripfiguur Astérix® en zijn avonturen.

In het Asterixpark Parijs vindt u attracties, paardenmolens, renbanen, achtbanen, ritjes en shows zodat u zeker kunt zijn van een prachtige dag met uw vrienden en het hele gezin!

Belangrijke Informatie :
- Duur: 11 uur.
- Kinderen: 3 tot 11 jaar.
- Overnachting, maaltijden en drank zijn NIET inbegrepen in de prijs.
- Asterix Park Paris tour begint en eindigt bij PARIScityVISION, 2 Rue Des Pyramides, 75001 Paris.

Ticket categorieën

Volwassene (12+)
Kind (3-11)
Zuigeling (0-2): gratis

Openingstijden

- De tour begint dagelijks om 8.15u in april - augustus. In september en oktober begint de tour om 8.15u zaterdag en zondag.
Bestel nu

Fantastisch: 4.2 – 6 Recensies

Openingstijden

Routebeschrijving

Asterix Park®

Adres
Gelieve ten laatste 30 minuten voor het vertrek op het volgende adres te zijn: PARISCityVISION 2 Rue Des Pyramides 75001 Paris.

×

Helpdesk

070 891 26 05 070 891 26 05

Hulp nodig? Wij helpen u graag!