Asterix Park®

Asterix Park®

Prijs vanaf € 73.70

Breng een onvergetelijke dag door in het Asterixpark buiten Parijs. Het Asterixpark is een attractiepark voor het hele gezin, met attracties voor zowel kinderen als volwassenen. Het Asterixpark is gebaseerd op de beroemde stripfiguur Astérix® en zijn avonturen.

In het Asterixpark Parijs vindt u attracties, paardenmolens, renbanen, achtbanen, ritjes en shows zodat u zeker kunt zijn van een prachtige dag met uw vrienden en het hele gezin!

Belangrijke Informatie :
- Duur: 11 uur.
- Kinderen: 3 tot 11 jaar.
- Overnachting, maaltijden en drank zijn NIET inbegrepen in de prijs.
- Asterix Park Paris tour begint en eindigt bij PARIScityVISION, 2 Rue Des Pyramides, 75001 Paris.

Reserveer tickets

Kies de datum
Asterix Park® Info
Asterix Park®, ParijsTickets.nl

Asterix Park®
Gelieve ten laatste 30 minuten voor het vertrek op het volgende adres te zijn:
PARISCityVISION
2 Rue Des Pyramides
75001 Paris.

Info

Asterix Park®
- De tour begint dagelijks om 8.15u in april - augustus.
In september en oktober begint de tour om 8.15u zaterdag en zondag.

Routebeschrijving

Routebeschrijving
Neem metrolijn 1 naar het Tuileries-station

070 891 26 05 070 891 26 05 E-mail E-mail

In winkelwagen